vendimi-tahirit2

13 Shikime· 04 Feb 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Ish-Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka dalë me pranga në duar nga salla e gjyqit dhe i është drejtuar qelive të
paraburgimit në Burgun 313 në Tiranë. Para se të linte gjykatën ai mësohet se
ka bërë edhe një telefonatë të fundit me familjen e tij.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next