Up next

Veliaj pranon se projekti për teatrin është paguar nga kompania "Fusha"

25 Shikime· 19 May 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

I ftuar në emisionin “Opinion”, Veliaj e pranon se projekti i prezantuar prej tij është ai që më herët kishte prezantuar kompania “Fusha”, por ndryshe nga sa paraqiti para Këshillit Bashkiak foli për një projekt-ide të padetajuar dhe që do të detajohet në tre muajt e ardhshëm përmes një konkursi ndërkombëtar.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next