Gazeta Si
Gazeta Si 19 May 2020
0

Up next

Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
18 Jun 2020
Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
Gazeta Si · 3 Shikime

Veliaj pranon se projekti për teatrin është paguar nga kompania "Fusha"

3 Shikime
In Lajme

I ftuar në emisionin “Opinion”, Veliaj e pranon se projekti i prezantuar prej tij është ai që më herët kishte prezantuar kompania “Fusha”, por ndryshe nga sa paraqiti para Këshillit Bashkiak foli për një projekt-ide të padetajuar dhe që do të detajohet në tre muajt e ardhshëm përmes një konkursi ndërkombëtar.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
18 Jun 2020
Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
Gazeta Si · 3 Shikime