Gazeta Si
Gazeta Si 21 Mar 2020
0

Up next

“StarLink” i Elon Musk na kalon mbi Tiranë (Video)
27 Apr 2020
“StarLink” i Elon Musk na kalon mbi Tiranë (Video)
Gazeta Si · 4 Shikime

vajza e prekur ne tirane 1.mp4

3 Shikime
In Lajme

Një vajzë e prekur nga koronavirusi në Shqipëri ka pranuar të shfaqet publkisht dhe t'i bëjë thirrje shqiptarëve që të kenë kujdes, duke publikuar një video sensibilizuese për të qëndruar në shtëpi. Ajo e njeh veten si pacientja e 69-të e prekur në Shqipëri.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

“StarLink” i Elon Musk na kalon mbi Tiranë (Video)
27 Apr 2020
“StarLink” i Elon Musk na kalon mbi Tiranë (Video)
Gazeta Si · 4 Shikime