Up next

Ukrainasit ndalin me duar në xhepa tanket ruse

28 Shikime· 27 Feb 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣N⁣ë Lindje të Ukrain⁣ës banorët e një qyteze kanë sprapsur me duar në xhepa një autokolonë me tanke ruse. Banorët bllokuan rrugën dhe iu afruan trupave duke mos lejuar përparimin e tyre.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next