Up next

Ujërat ushqyes të Sllovenisë

27 Shikime· 01/08/20
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1

Ujërat ushqyes të Sllovenisë, Sllovenia është një vend i përcaktuar nga uji, me më shumë se 60 lumenj dhe përrenj, 300 liqene artificiale dhe natyrore dhe 7.500 burime ujërash të ëmbla

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next