Tuneli i Llogarasë hapet me këngë dhe valle

39 Shikime· 07/05/24
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1

⁣Është hapur zyrtarisht tuneli i Llogarasë, me
qytetarët e parë që kanë kaluar tunelin. Para kësaj, nuk kanë munguar këngët
dhe vallet. LSA sjell fotografi nga atmosfera por dhe nga ‘rrugëtimi’ 7
minutësh në tunel.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By