Up next

Tre misione gjatë natës, anija shqiptare shpëton 111 emigrantë

36 Shikime· 21 Sep 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Vala e re e refugjatëve që ka kapluar rajonin duket se ka vënë në lëvizje edhe autoritetet shqiptare.
Anija shqiptare Oriku dhe ekuipazhi i saj me mision në detin Egje kanë marrë pjesë në tre operacione të ndryshme brenda pak orësh.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next