Gazeta Si
Gazeta Si 21 Sep 2019
0

Up next

Po transportonte 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohen kuksiani në Pogradec
13 Aug 2020
Po transportonte 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohen kuksiani në Pogradec
Gazeta Si · 1 Shikime

Tre misione gjatë natës, anija shqiptare shpëton 111 emigrantë

24 Shikime
In Lajme

Vala e re e refugjatëve që ka kapluar rajonin duket se ka vënë në lëvizje edhe autoritetet shqiptare.
Anija shqiptare Oriku dhe ekuipazhi i saj me mision në detin Egje kanë marrë pjesë në tre operacione të ndryshme brenda pak orësh.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Po transportonte 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohen kuksiani në Pogradec
13 Aug 2020
Po transportonte 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohen kuksiani në Pogradec
Gazeta Si · 1 Shikime