Up next


Trafik i rënduar në rrugën Shkodër-Tiranë

116 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 29 Jul 2019 / In Lajme

Reshjet e shiut gjatë natës dhe shtimi i lëvizjeve në drejtim të bregdetit ka shkaktuar anomali përgjatë orëve të paradites së të hënës në akset kryesore rrugore në veri të vendit. Karvani me makina të bllokuara në trafik u zgjat nga mbikalimi i Fushë-Krujës deri pranë Urës së Milotit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next