Gazeta Si
Gazeta Si 29 Jul 2019
0

Up next

“StarLink” i Elon Musk na kalon mbi Tiranë (Video)
27 Apr 2020
“StarLink” i Elon Musk na kalon mbi Tiranë (Video)
Gazeta Si · 4 Shikime

Trafik i rënduar në rrugën Shkodër-Tiranë

99 Shikime
In Lajme

Reshjet e shiut gjatë natës dhe shtimi i lëvizjeve në drejtim të bregdetit ka shkaktuar anomali përgjatë orëve të paradites së të hënës në akset kryesore rrugore në veri të vendit. Karvani me makina të bllokuara në trafik u zgjat nga mbikalimi i Fushë-Krujës deri pranë Urës së Milotit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

“StarLink” i Elon Musk na kalon mbi Tiranë (Video)
27 Apr 2020
“StarLink” i Elon Musk na kalon mbi Tiranë (Video)
Gazeta Si · 4 Shikime