Gazeta Si
Gazeta Si 05 Jul 2020
0

Up next

Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete
21 Jun 2020
Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete
Gazeta Si · 2 Shikime

Tentuan të kalonin ilegalisht 14 emigrantë, pranga 3 trafikantëve në Pogradec

2 Shikime
In Lajme

Tentuan të kalonin ilegalisht 14 emigrantë, pranga 3 trafikantëve në Pogradec

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete
21 Jun 2020
Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete
Gazeta Si · 2 Shikime