Up next

Taksa 5 eurot edhe për ndihmën humanitare në “Rrugën e Kombit”, Rama: Detyrim i të gjithëve

12 Shikime· 27 Nov 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Kryeministri Edi Rama u rikthye në zonat e goditura nga tërmeti në Durrës, i shoqëruar këtë herë nga zv.kryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli.

Në këtë ndalesë të Ramës dhe Pacollit u cekën edhe këndvështrimet e ndryshme sa i takon aplikimit të taksës prej 5 euro në “Rrugën e Kombit” edhe për kolonat me ndihma humanitare.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next