Gazeta Si
Gazeta Si 27 Nov 2019
0

Up next

Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
10 Jul 2020
Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
Gazeta Si · 2 Shikime

Taksa 5 eurot edhe për ndihmën humanitare në “Rrugën e Kombit”, Rama: Detyrim i të gjithëve

4 Shikime
In Lajme

Kryeministri Edi Rama u rikthye në zonat e goditura nga tërmeti në Durrës, i shoqëruar këtë herë nga zv.kryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli.

Në këtë ndalesë të Ramës dhe Pacollit u cekën edhe këndvështrimet e ndryshme sa i takon aplikimit të taksës prej 5 euro në “Rrugën e Kombit” edhe për kolonat me ndihma humanitare.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
10 Jul 2020
Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
Gazeta Si · 2 Shikime