Up next

⁣Të veshur civilë dhe në mes të rrugës, policia arreston 3 persona në Astir (Video)

37 Shikime· 25 Jun 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

Tre persona janë arrestuar mbrëmjen e së premtes në zonën e Astirit pas një aksioni të Forcave Operacionale të Policisë së Shtetit.

Efektivët e policisë kanë qenë që të gjithë civilë, ndërsa në një moment tre personat e arrestuar janë përpjekur që t’u largohen, por pa mundur.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë në lidhje me këtë rast dhe as të dhëna për personat e ndaluar.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next