Gazeta Si
Gazeta Si 29 Nov 2019
0

Up next

87 mijë punonjës aplikuan për ndihmë financiare, 15 mijëve iu refuzua
09 Apr 2020
87 mijë punonjës aplikuan për ndihmë financiare, 15 mijëve iu refuzua
Gazeta Si · 3 Shikime

Tërmeti, mbi 4 mijë banorë pa shtëpi

4 Shikime
In Lajme

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka informoi për masat e marra për përballimin e situatës pas tërmetit. Ajo tha se janë mbi 4 mijë banorë që kanë mbetur jashtë dhe që nuk mund të kthehen në banesat e tyre.

"Janë dhjetra pallate, qindra banesa të shkatërruara dhe me dhjetra e qindra të tjera që duhet të verifikohen", tha Xhacka.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

87 mijë punonjës aplikuan për ndihmë financiare, 15 mijëve iu refuzua
09 Apr 2020
87 mijë punonjës aplikuan për ndihmë financiare, 15 mijëve iu refuzua
Gazeta Si · 3 Shikime