Të dehur dhe me shpejtësi 196 km/h, arrestohen 15 drejtues mjetesh

2 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 02 Sep 2021 / In Lajme

⁣ Të dehur dhe me shpejtësi 196 km/h, arrestohen 15 drejtues mjetesh

Më shumë
0 Komente sort Sort By