Up next

Sulmi ndaj turistëve

67 Shikime· 17 Aug 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Video e sulmit ndaj turisteve spanjolle nga pronari i lokalit ne Qeparo. Ne keto minuta pronari i lokalit hidhet mbi makine dhe sulmon turistet spanjolle te cilet nuk pranuan ushqimin e ofruar nga lokali. Ne video shihet qartë agresioni ndaj turistëve spanjoll, kur Mihal Kokëdhima, pronari i një restoranti në Porto Palermo, në një mënyrë krejtësisht të çmendur, i është hedhur me trup furgonit ku udhëtonin turistët dhe teksa automjeti është në ecje ai godet me grushte xhamin e përparmë duke e thyer atë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next