Sulm me raketa në Krime

17 Shikime· 04/21/24
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Lajme

⁣Mediat ruse dhe disa kanale në Telegram kanë raportuar për shpërthime në qytetin e Sevastopolit në Krimenë e pushtuar nga rusët. Në anën tjetër edhe autoritetet ruse pranuan se një anije është sulmuar me raketa.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By