Up next

Stuhi në Itali

87 Shikime· 11 Jul 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Në Itali tetëmbëdhjetë persona kanë përfunduar në sallën e emergjencës për shkak të plagëve të shkaktuara nga stuhia e breshërit dhe madhësia e tij ishte përafërsisht sa një kokërr portokall. Breshëri ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në makina dhe shtëpi.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next