Stuhi në Greqi

61 Shikime· 11 Jul 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Mediat greke raportuan ditën e djeshme se nga moti i keq në gadishullin Halkidiki janë vrarë gjashtë turistë, mes tyre dhe dy fëmijë dhe janë plagosur mbi 100 persona të tjerë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By