Gazeta Si
Gazeta Si 11 Jul 2019
0

Up next

Babai i Xhesikas i kërkoi ndihmë Kryeministrit Edi Rama për transferimin e vajzës në Itali
30 Nov 2019
Babai i Xhesikas i kërkoi ndihmë Kryeministrit Edi Rama për transferimin e vajzës në Itali
Gazeta Si · 3 Shikime

Stuhi në Itali

65 Shikime

Në Itali tetëmbëdhjetë persona kanë përfunduar në sallën e emergjencës për shkak të plagëve të shkaktuara nga stuhia e breshërit dhe madhësia e tij ishte përafërsisht sa një kokërr portokall. Breshëri ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në makina dhe shtëpi.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Babai i Xhesikas i kërkoi ndihmë Kryeministrit Edi Rama për transferimin e vajzës në Itali
30 Nov 2019
Babai i Xhesikas i kërkoi ndihmë Kryeministrit Edi Rama për transferimin e vajzës në Itali
Gazeta Si · 3 Shikime