Gazeta Si
Gazeta Si 11 Jul 2019
0

Up next

Rebelohen refugjatët në Greqi, 3 të vdekur
29 Sep 2019
Rebelohen refugjatët në Greqi, 3 të vdekur
Gazeta Si · 10 Shikime

Stuhi në Greqi

39 Shikime

Mediat greke raportuan ditën e djeshme se nga moti i keq në gadishullin Halkidiki janë vrarë gjashtë turistë, mes tyre dhe dy fëmijë dhe janë plagosur mbi 100 persona të tjerë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rebelohen refugjatët në Greqi, 3 të vdekur
29 Sep 2019
Rebelohen refugjatët në Greqi, 3 të vdekur
Gazeta Si · 10 Shikime