Up next

Studentët e Historisë dhe Filologjisë bojkotojnë mësimin dhe bëjnë thirrje për protestë

21 Shikime· 22 Jan 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Sipas kësaj videoje të publikuar nga “Rezistenca Rinore”, studentët e Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë kanë bojkotuar mësimin dhe kanë thirrur një protestë përballë Korpusit në orën 11:00.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next