Up next

Skulpturat e Daniel Popper

13 Shikime· 03 Nov 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Daniel Popper është një artist multidisiplinar i njohur globalisht për skulpturat e tij gjigante dhe instilacionet e tij spektakulare të artit publik. Me origjinë nga Kejp Taun, Afrikë e Jugut, ai ka udhëtuar gjithë botën duke lënë pas ngado veprat e tij të mahnitshme.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next