Skandal te Syri i kaltër, nuk lejohet të lahesh por dhjetëra turistë nuk duan t'ia dinë

32 Shikime· 04 Aug 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Ndërkohë që tabelat
janë qartë të kuptueshme si në gjuhën shqipe ashtu edhe në atë angleze, se nuk
lejohet të hidhesh në ujë në Syrin e kaltër, Delvinë, në një video të postuar në
Facebook nga Alben Kola shihen njerëzit të cilët nuk dëgjojnë thirrjet e të
riut për të dalë nga uji dhe për pasojë i gjithë Syri i kaltër është mbushur me
turistë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By