Up next


Simbolika e opozitës: Edi Rama në shtatoren e Enver Hoxhës

72 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 21 Jun 2019 / In Lajme

Shtatorja ishte një shkrirje mes bustit të diktatorit me portretin e Edi Ramës i vendosur mbi një podium të quajtur “Rilindje” dhe në këmbët e të cilit qëndrojnë dy thasë, një me simbolin e euros dhe tjetri me shënimin “votat”, si simbol, sipas demokratëve i blerjes së votave nga ana e mazhorancës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next