Gazeta Si
Gazeta Si 21 Jun 2019
0

Up next

Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
17 Feb 2020
Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
Gazeta Si · 2 Shikime

Simbolika e opozitës: Edi Rama në shtatoren e Enver Hoxhës

60 Shikime
In Lajme

Shtatorja ishte një shkrirje mes bustit të diktatorit me portretin e Edi Ramës i vendosur mbi një podium të quajtur “Rilindje” dhe në këmbët e të cilit qëndrojnë dy thasë, një me simbolin e euros dhe tjetri me shënimin “votat”, si simbol, sipas demokratëve i blerjes së votave nga ana e mazhorancës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
17 Feb 2020
Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
Gazeta Si · 2 Shikime