Gazeta Si
Gazeta Si 27 Jan 2020
0

Up next

17-vjeçarja shqiptare që mahniti grekët
01 Oct 2019
17-vjeçarja shqiptare që mahniti grekët
Gazeta Si · 29 Shikime

Si turpërova grekët dhe inferioriteti patriotik.

3 Shikime

<!-- wp:paragraph -->
<p>Leon Çika, po përgatitet së shpejti për një ekspozitë në Korfuz të Greqisë, ku sipas tij pothuajse 5, nga shumë prej pikturave të tij që do marrin pjesë, janë me flamuj grek.</p>
<!-- /wp:paragraph -->

<!-- wp:paragraph -->
<p>”Jam i sigurt se do më pyesin gazetarët grekë pse dhe do ti them që është kompleksi i inferioritetit, në këto popujt tanë ballkanik. Unë e di se ndodhem në Greqi, e nuk ka nevojë të shohësh flamuj kudo e ngado,” thotë ai.</p>
<!-- /wp:paragraph -->

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

17-vjeçarja shqiptare që mahniti grekët
01 Oct 2019
17-vjeçarja shqiptare që mahniti grekët
Gazeta Si · 29 Shikime