Up next

Si të lajmë duart, manuali i OBSH kundër koronavirusit

21 Shikime· 09 Mar 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Në mungesë të një vaksine të certifikuar dhe në mes të amullisë së informacioneve për kurat e patestuara kundër koronavirusit, këshilla numër një e Organizatës Botërore të Shëndetësisë është higjiena sanitare.

Theksi i këshillës është veçanërisht larja e shpeshtë e duarve me sapun, madje për këtë OBSH ka publikuar edhe një video-manual sesi duhet të lahen duart.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next