Gazeta Si
Gazeta Si 09 Mar 2020
0

Up next

Kënga labe në kohën e koronavirusit
14 Apr 2020
Kënga labe në kohën e koronavirusit
Gazeta Si · 2 Shikime

Si të lajmë duart, manuali i OBSH kundër koronavirusit

5 Shikime
In Lajme

Në mungesë të një vaksine të certifikuar dhe në mes të amullisë së informacioneve për kurat e patestuara kundër koronavirusit, këshilla numër një e Organizatës Botërore të Shëndetësisë është higjiena sanitare.

Theksi i këshillës është veçanërisht larja e shpeshtë e duarve me sapun, madje për këtë OBSH ka publikuar edhe një video-manual sesi duhet të lahen duart.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Kënga labe në kohën e koronavirusit
14 Apr 2020
Kënga labe në kohën e koronavirusit
Gazeta Si · 2 Shikime