Up next

Shterngim duarsh Rama - Meta ne Prishtine.mp4

93 Shikime· 12 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama morën pjesë në ceremoninë e 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës. Mes tyre pati një shtrëngim formal duarsh. Rama shtrëngoi duart edhe me zyrtarin e DASH, Palmer

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next