Gazeta Si
Gazeta Si 12 Jun 2019
0

Up next

Meta: Kemi një problem të madh
19 Feb 2020
Meta: Kemi një problem të madh
Gazeta Si · 2 Shikime

Shterngim duarsh Rama - Meta ne Prishtine.mp4

76 Shikime
In Lajme

Presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama morën pjesë në ceremoninë e 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës. Mes tyre pati një shtrëngim formal duarsh. Rama shtrëngoi duart edhe me zyrtarin e DASH, Palmer

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Meta: Kemi një problem të madh
19 Feb 2020
Meta: Kemi një problem të madh
Gazeta Si · 2 Shikime