Up next

Shpërthen mina, vdes efektivja e FA shqiptare në Letoni

110 Shikime· 06 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Një efektive e Forcave të Armatosura shqiptare ka humbur jetën në Letoni, si pasojë e shpërthimit të një mine. Bëhet fjalë për efektiven Zarife Hasanaj. Nga shpërthimi i minës kanë mbetur të plagosur edhe dy efektivë të tjerë, gjithashtu pjesë të Forcave të Armatosura, Major Klodian Tanushi dhe rreshter Julian Kapaj.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next