Shkumbini denoncon arbitrimin skandaloz në ndeshjen me Delvinën

60 Shikime· 29 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Gabimet e arbitrave janë më të pakta kohët e fundit, në kategoritë inferiore vijon estrada dhe gabimet trashanike. Rasti më i fundit ka ndodhur në ndeshjen e Kategorisë së Dytë mes Shkumbinit dhe Delvinës. Klubi peqinas është në grupin e jugut në Kategorinë e Dytë dhe këtë sezon kërkon ringjitjen në Kategorinë e Parë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By