Up next

Sali Berisha ulet në lokalin e PD dhe fton gazetarët për kafe

12 Shikime· 07 Jan 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Sali Berisha ulet në lokalin e PD dhe fton gazetarët për kafe

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next