Gazeta Si
Gazeta Si 28 May 2019
0

Up next

Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
09 Feb 2020
Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
Gazeta Si · 4 Shikime

ROSU duke carë barrikadën e vendosur nga serbët pranë Zubin Potokut

48 Shikime
In Lajme

Mbi 20 persona jane arrestuar si pjese e grupeve kriminale ne Kosoven e Veriut

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
09 Feb 2020
Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
Gazeta Si · 4 Shikime