Up next

ROSU duke arrestuar një person në lagjen e boshnjakëve në Mitrovicën e Veriut

65 Shikime· 28 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Mbi 20 persona janë ndaluar nga Policia e Kosovës në aksionin e ndërmarrë në veri kundër grupeve kriminale dhe kontrabandistëve në veri të Mitrovicës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next