Gazeta Si
Gazeta Si 28 May 2019
0

Up next

Makina fluturuese japoneze kryen me sukses testin e parë me një person në bord (Video)
29 Aug 2020
Makina fluturuese japoneze kryen me sukses testin e parë me një person në bord (Video)
Gazeta Si · 2 Shikime

ROSU duke arrestuar një person në lagjen e boshnjakëve në Mitrovicën e Veriut

55 Shikime
In Lajme

Mbi 20 persona janë ndaluar nga Policia e Kosovës në aksionin e ndërmarrë në veri kundër grupeve kriminale dhe kontrabandistëve në veri të Mitrovicës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Makina fluturuese japoneze kryen me sukses testin e parë me një person në bord (Video)
29 Aug 2020
Makina fluturuese japoneze kryen me sukses testin e parë me një person në bord (Video)
Gazeta Si · 2 Shikime