Up next

Rikthehet buzëqeshja në kombëtare, vizitë në shtëpinë e fëmijës në Durrës

62 Shikime· 31 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Ekipi kombëtar ka vizituar ditën e sotme Shtëpinë e Foshnjes në Durrës. Trajneri Reja, së bashku me ndihmësit Bulku, Salihi, Porrini, dhe lojtarët Berisha, Mavraj, Hysaj, Lenjani, Cikalleshi dhe Roshi shpërndanë dhurata për të gjithë fëmijët. Me kontributet e të gjithë lojtarëve ishin blerë disa pajisje elektroshtëpiake që ndihmojnë sadopak në përmirësimin e kushteve për fëmijët e kësaj shtëpie.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next