Gazeta Si
Gazeta Si 31 May 2019
0

Up next

kulla durres.mp4
21 May 2020
kulla durres.mp4
Gazeta Si · 4 Shikime

Rikthehet buzëqeshja në kombëtare, vizitë në shtëpinë e fëmijës në Durrës

46 Shikime
In Sport

Ekipi kombëtar ka vizituar ditën e sotme Shtëpinë e Foshnjes në Durrës. Trajneri Reja, së bashku me ndihmësit Bulku, Salihi, Porrini, dhe lojtarët Berisha, Mavraj, Hysaj, Lenjani, Cikalleshi dhe Roshi shpërndanë dhurata për të gjithë fëmijët. Me kontributet e të gjithë lojtarëve ishin blerë disa pajisje elektroshtëpiake që ndihmojnë sadopak në përmirësimin e kushteve për fëmijët e kësaj shtëpie.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

kulla durres.mp4
21 May 2020
kulla durres.mp4
Gazeta Si · 4 Shikime