Reshjet, përmbytet Durrësi

16 Shikime· 13 Oct 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Vendi ynë është përfshirë nga reshje të dendura shiu që prej ditës së djeshme dhe kjo është shoqëruar me probleme në disa qytete të vendit.

Probleme janë hasur në qytetin e Durrësit ku janë përmbytur disa nga rrugët kryesore, si rruga “Aleksandër Goga”, nga Spitali tek Muzeu i Dëshmorëve, lagjja numër 5, zona tek stadiumi dhe rrethrrotullimi i stacionit të trenit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By