Up next

Reshje të dendura shiu në Korçë, ndërsa Tirana dhe qytetet e tjera përvëlohen nga vapa

27 Shikime· 01 Jul 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

Reshje të dendura shiu në Korçë, ndërsa Tirana dhe qytetet e tjera përvëlohen nga vapa

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next