Up next

Raynair lë 12 orë në pritje pasagjerët pa asnjë shpjegim.

9 Shikime· 12/11/23
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1

⁣Nuk kanë kaluar veçse 2 muaj dhe kompania Raynair ka nisur të shfaqë problemet me shërbimin e transportit ajror.
Jo më larg se mbrëmjen e djeshme, rreth 300 pasagjerë që prisnin të niseshin drejt Romës me linjën e Raynair i'u është dashur të presin 12 orë e në fund udhëtimi u anulua.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next