Gazeta Si
Gazeta Si 25 Apr 2019
0

Up next

Vaksina kundër koronavirusit kërkon 1 vit kohë, eksperti: Virus për të luftuar koronavirusin
24 Feb 2020
Vaksina kundër koronavirusit kërkon 1 vit kohë, eksperti: Virus për të luftuar koronavirusin
Gazeta Si · 1 Shikime

Rashica mahnit gjermanët, gol “alla Mesi” kundër Bajernit

55 Shikime
In Sport

Milot Rashica po zhvillon një super sezon me Verder Bremenin, duke marrë rolin e protagonistit në çdo ndeshje që i jepet mundësia. Të njëjtën gjë, futbollisti kosovar ka bërë edhe këtë herë në ndeshjen Verder Bremen – Bajern Mynih, e vlefshme për Kupën e Gjermanisë. Goli i Rashicës në minutën 75’ erdhi vetëm një minutë, pasi ishte shënuar goli i parë dhe ekzaltoi të gjithë të pranishmit në “Weserstadion”, duke filluar nga trajneri e deri tek tifozët. Një gol që nisi dhe përfundoi nga këmbët e Rashicës dhe që nga shumë medie në Gjermani është krahasuar me stilin e golave të Lionel Mesit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Vaksina kundër koronavirusit kërkon 1 vit kohë, eksperti: Virus për të luftuar koronavirusin
24 Feb 2020
Vaksina kundër koronavirusit kërkon 1 vit kohë, eksperti: Virus për të luftuar koronavirusin
Gazeta Si · 1 Shikime