Up next

⁣Rama takon Biden në samitin e NATO-së në Madrid

22 Shikime· 29 Jun 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

Kryeministri Edi Rama e ka shfrytëzuar samitin e NATO-s në Madrid të Spanjës për të shkëmbyer një bisedë të shkurtër me Presidentin e SHBA, Joe Biden.

Rama e Biden shihen teksa komunikojnë me njëri-tjetrin në momentin kur udhëheqësit e vendeve anëtare të Aleancës po i drejtoheshin sallës së mbajtjes së takimit.

Pak metra larg tyre ndodhet Presidenti turk, Recep Taip Erdogan, si dhe udhëheqës të tjerë të vendeve anëtare të NATO-s.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next