Up next

Rama për 5 Maj: S’i besoj historisë së shkruar nga fitimtarët

82 Shikime· 05 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Pak muaj më parë Rama u kritikua nga një pjesë e socialistëve për ceremoninë shtetërore dhe pjesëmarrjen me rastin e rikthimit në atdhe të eshtrave të Mithat Frashërit. Kryeministri mbrojti qëndrimin e tij.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next