Gazeta Si
Gazeta Si 23 Jun 2020
0

Up next

Miratohet raporti “Meta”, nuk kërkohet shkarkimi. Rama: Por Presidenti e shkeli Kushtetutën
27 Jul 2020
Miratohet raporti “Meta”, nuk kërkohet shkarkimi. Rama: Por Presidenti e shkeli Kushtetutën
Gazeta Si · 2 Shikime

Rama nga Derveni: Gjon, a e ke marrë pagën e luftës?

3 Shikime
In Lajme

Kryeministri Edi Rama e ka shfrytëzuar një ndalesë, në dukje rastësore tek një biznes shërbimi në fshatin Derven të Fushë-Krujës për t’u informuar personalisht vetë në terren mbi shpërndarjen e pagës së luftës.

Në videon në fjalë, Rama nuk i adresohet drejtpërdrejtë, por ky video-mesazh i shkurtër i tij është një përgjigje e tërthortë dhe ironizuese ndaj akuzave të opozitës për paketat financiare të shpërndara nga Qeveria për zbutjen e krizës ekonomiko-sociale të shkaktuar nga pandemia.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Miratohet raporti “Meta”, nuk kërkohet shkarkimi. Rama: Por Presidenti e shkeli Kushtetutën
27 Jul 2020
Miratohet raporti “Meta”, nuk kërkohet shkarkimi. Rama: Por Presidenti e shkeli Kushtetutën
Gazeta Si · 2 Shikime