Up next

Rama kërcënon me burg kush prish zgjedhjet

84 Shikime· 02 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Në mbledhjen e grupit parlamentar socialist, Rama kujtoi Kodin Penal. Për parashikimet e ndëshkimeve që ky Kod jep për prishjen e procesit zgjedhor, mes të cilave edhe burgu, Kryeministri u shpreh i kënaqur dhe se nuk ka nevojë për ndërhyrje.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next