Gazeta Si
Gazeta Si 02 May 2019
0

Up next

Rama video bardhi.mp4
18 Jan 2020
Rama video bardhi.mp4
Gazeta Si · 2 Shikime

Rama kërcënon me burg kush prish zgjedhjet

69 Shikime
In Lajme

Në mbledhjen e grupit parlamentar socialist, Rama kujtoi Kodin Penal. Për parashikimet e ndëshkimeve që ky Kod jep për prishjen e procesit zgjedhor, mes të cilave edhe burgu, Kryeministri u shpreh i kënaqur dhe se nuk ka nevojë për ndërhyrje.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama video bardhi.mp4
18 Jan 2020
Rama video bardhi.mp4
Gazeta Si · 2 Shikime