Up next

Rama i uron Thaçit Ditën e Flamurit

23 Shikime· 28 Nov 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Në një prononcim të shkurtër për mediat pas ceremonisë Rama pati një urim të veçantë për Hashim Thaçin dhe ish-luftëtarët e tjerë të UÇK.

"Njëkohësisht në këtë ditë është edhe dita e lindjes të komandantit legjendar të luftës çlirimtare të Kosovës. Dua të uroj festën e flamurit dhe pavarësisë Hashim Thaçit dhe luftëtarëve të tjerë të UÇK-së

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next